By Kokina

Hakkımızda
By Kokina

By Kokina

By Kokina

Hakkımızda
By Kokina

By Kokina

Gelenek ve kalite, By Kokina'nın ayırt edici özellikleridir. Denizli / Türkiye'de kalitesi onaylanmış bir şekilde 2000'den beri ev & otel ayakkabısı ve terlik üretiyoruz. Konu size ayaklarınız için rahat ve onları gerçekten dinlendiren kaliteli terlikler sunmak olduğunda, deneyimimiz ve bilgi birikimimiz en güçlü yönlerimizden bazılarıdır. Her bir By Kokina çifti sizin, günlük yaşamınız ve evinizdeki rahatlığınız düşünülerek yapılmıştır. Çünkü zor bir günün ardından eve gelmek, terliklerinizi giymek ve ertesi günün getireceği maceralar için dinlenmek ve enerji toplamak için terliklerinizi giymek kadar keyifli bir şey olamaz.

Denizli'de kurulan By Kokina ilk günlerinde, ticari faaliyet olarak standart "terlik" üretimine odaklandı. Ancak birkaç yıl sonra kurucuları, pazarda geliştirmeye karar verdikleri yenilikçi ve keşfedilmemiş bir segment buldular: konfor ve stili aynı üründe birleştiren ev ayakkabısı. Bu sayede By Kokina, hem tasarımda hem de seçilen malzemelerde üstün kalite ile karakterize edilen modayı evlere sokma fikriyle, yoğun bir Ar-Ge çalışmasıyla -evde olmak- için yeni bir terlik kategorisi geliştirmeye başladı.

Evinizde geçirdiğiniz her saniyenin tadını çıkarabilmek için kendinizi rahat hissetmelisiniz. Eve gelip ayakkabılarınızı çıkarmak, her gün dinlenmek için beklediğiniz andır. By Kokina da, günlük yaşamınızda size eşlik ederek bu rahatlık hissini daha da geliştirmek için çabalamaktadır. Mutlak önceliğimiz sizin rahatınızdır, bu nedenle ayakkabılarımızı & terliklerimizi konforunuzu artıracak tüm unsurları göz önünde bulundurarak ve tamamen memnun kalmanızı sağlayacak şekilde tasarlıyoruz ve üretiyoruz. En iyi sonucu elde etmek için modellerimizin üretimi ile ilgili her şeye dikkat ediyoruz.

İhtiyaçlarınızı karşılamak ve eve geldiklerinde ayaklarınıza hak ettikleri rahatlığı ve dinlenmeyi sağlamak için geniş bir terlik kataloğumuz var. Kadınlarda 35'ten 42'ye kadar ve erkeklerde 39'dan 47'ye kadar bir çok çeşit sunuyoruz.